ماشین آلات ساخت و تولید پنجره آلومینیومی (Aluminuim machinary)

ماشین آلات برش پروفیل آلومینیوم

 • برش تک سر پروفیل آلومینیوم

این ماشین ساخت وتولید پنجره آلومینیومی ، برای برش پروفیل آلومینیوم است ولی هر پروفیل دیگری که از آلومینیوم نرمتر باشد، مانند پروفیل‌های پلیمری نیز با این ماشین ساخت و تولید پنجره های آلومینیومی بریده می‌شوند. کنترل دستگاه پنوماتیکی است و برای ساخت در و پنجره آلومینیومی ، نما، قاب سازی و هر پیشه دیگری که در آن به برش پروفیل‌های آلومینیومی یا پروفیل‌های نرم‌تر از آلومینیوم نیاز باشد، مناسب است.

برش تک سر پروفیل آلومینیوم
 • برش دوسر اتوماتیک برای آلومینیوم

این ماشین ساخت و تولید پنجره آلومینیومی برای برش پروفیل آلومینیوم با سرعت و دقت بالا است ولی هر پروفیل دیگری که از آلومینیوم نرم تر باشد نیز می‌تواند با این ماشین ساخت و تولید پنجره آلومینیومی بریده می‌شود. کنترل دستگاه تمام اتوماتیک است و پروفیل بطور همزمان از دو سر بریده می‌شود. و برای ساخت در و پنجره، نما، قاب سازی و هر پیشه دیگری که در آن به برش پروفیل‌های آلومینیوم یا پروفیل‌های نرم‌تر از آن نیاز باشد، مناسب است.

برش دوسر اتوماتیک برای آلومینیوم
ماشین آلات کپی فرز آلومینیوم
 • کپی فرز برای آلومینیوم

این ماشین ساخت وتولید پنجره آلومینیومی برای درآوردن جای توپی قفل بر روی پروفیل لنگه در – درآوردن جای قفل و دستگیره بر روی پروفیل لنگه و هرگونه فرز و سوراخکاری مورد نیاز بر روی پروفیل آلومینیوم کاربرد دارد.

کپی فرز برای آلومینیوم
ماشین آلات فرز پروفیل میانی
 • دستگاه فرز پروفیل میانی آلومینیوم – دستی

این ماشین ساخت و تولید پنجره آلومینیومی برای فرز پروفیل میانی مولیون T درو پنجره آلومینیوم بکار برده می‌شود. قیمت مناسب و آسانی کاربری، این دستگاه را گزینه‌ای مناسب برای کارگاه‌های کوچک و متوسط در و پنجره می‌کند.

دستگاه فرز پروفیل میانی آلومینیوم – دستی
 • فرز گروهی پروفیل میانی آلومینیوم

این ماشین ساخت وتولید پنجره آلومینیومی برای فرز همزمان چند پروفیل میانی مولیون T در و پنجره آلومینیوم بکار برده می‌شود قیمت مناسب , سرعت و آسانی کاربری، این دستگاه را گزینه‌ای مناسب برای کارگاه‌های بزرگ در و پنجره می‌کند.

فرز گروهی پروفیل میانی آلومینیوم
 • دستگاه خودکار فرز پروفیل میانی آلومینیوم

این ماشین ساخت و تولید پنجره آلومینیومی برای فرز پروفیل میانی مولیون T در و پنجره آلومینیوم بکار برده می‌شود قیمت مناسب و آسانی کاربری، این دستگاه را گزینه‌ای مناسب برای کارگاه‌های در و پنجره می‌کند.

دستگاه خودکار فرز پروفیل میانی آلومینیوم
 • پرس گوشه آلومینیوم

این ماشین ساخت وتولید پنجره آلومینیومی برای پرس گوشه آلومینیوم است. کار با این دستگاه آسان و دقت پرس آن بسیار بالا است.

پرس گوشه آلومینیوم
ماشین آلات پانچ آلومینیوم
 • پانچ هیدرو پنوماتیکی برای سوراخ کاری آلومینیوم

این ماشین ساخت و تولید پنجره آلومینیومی با استفاده از قالب و پرس میتواند هرگونه سوراخ , حفره و یا کانالی را بر روی پروفیل آلومینیوم ایجاد کند.

پانچ هیدرو پنوماتیکی برای سوراخ کاری آلومینیوم
 • پانچ هیدرو پنوماتیکی رومیزی برای سوراخ کاری آلومینیوم

این ماشین ساخت وتولید پنجره آلومینیومی با استفاده از قالب و پرس میتواند هرگونه سوراخ , حفره و یا کانالی را بر روی پروفیل آلومینیوم ایجاد کند.

پانچ هیدرو پنوماتیکی رومیزی برای سوراخ کاری آلومینیوم
 • میز مونتاژ لنگه در و پنجره آلومینیومی

این میز برای مونتاژ پروفیل های میانی و مونتاژ لنگه در و پنجره آلومینیوم کاربرد دارد. با این میز, مونتاژ به آسانی انجام میشود و با داشتن کانویور افقی برای جابجایی کلاف از خستگی بی مورد کارکنان پیشگیری میشود.

میز مونتاژ لنگه در و پنجره آلومینیومی
 • میز مونتاژ شیشه روی در و پنجره – نیمه اتوماتیک

این میز برای مونتاژ آسان شیشه بر روی در و پنجره آلومینیوم است. با وجود غلطک های پایین میز, گذاشتن پنجره روی میز و جابجایی آن آسان است. پس از قراردادن پنجره بر روی میز میتوان ارتفاع را به اندازه دلخواه برای ساخت و تولید پنجره آلومینیوم تنظیم کرد. با ثابت کردن چارچوب با کمک جک های پنوماتیکی میز, مونتاژ شیشه با ایمنی و راحتی انجام میگیرد.

میز مونتاژ شیشه روی در و پنجره - نیمه اتوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید