contentyab team

درباره پویا پنجره

شرکت پویا پنجره در سال 1385 با همت جمعی از دانش آموختگان دانشگاه های برتر کشور و در زمینی به مساحت 5000 متر مربع تاسیس گردید. این مجموعه در طی سالها فعالیت خود با بهره گیری از نیروهای متخصص و مجرب و با تکیه بر فناوری روز اروپا اقدام به طراحی و تولید انواع درب و پنجره های UPVC و آلومینیوم با استانداردهای بین المللی نموده است.

این مجموعه مفتخر است در راستای اهداف استراتژیک ضمن جذب و آموزش نیروهای مورد نیاز نسبت به آموزش تخصصی سایر علاقمندان به این صنعت اقدام نموده و با حمایت آنها گامی هرچند کوچک در راستای کارآفرینی و ایجاد اشتغال برداشته است.

اعتماد شرکت های معظم تولیدکننده پروفیل UPVC و آلومینیوم داخلی و خارجی به این مجموعه و اخذ نمایندگی رسمی پروفیل های UPVC ویستابست (VISTA BEST)، هافمن(HOFMANN) ، وینتک (WINTECH) ، پرشین (PERSIAN PVC)، ماوی (MAVI) ، کندو(KANDOW) ، هانی کامب     (HONEY COMB)  و پروفیل های آلومینیوم آکپا(AKPA) ، لورنزو(LORENZO) ، آبسکون (ABESCOON)، آساش(ASAS)  و آمانوس(AMANOOS)  و یراق آلات روتو(ROTO)  و جی یو(GU)  آلمان، استاک(STAC)  اسپانیا و ورنه (VORNE) و رزه(REZE)  ترکیه تنها بخشی از دفتر پر افتخار شرکت پویا پنجره می باشد.

برگی دیگر از افتخارات ما، انتخاب شرکت پویا پنجره از سوی کارفرمایان حقیقی و حقوقی بسیاری است که کاهش هزینه، زمان و ریسک را سرلوحه کار خود قرار داده اند و ما با مغتنم شمردن این فرصت گوی سبقت را از رقبای خود ربوده و رزومه ای درخور شان مشتریان عزیزمان فراهم نموده ایم که میتوانید از اینجا آن را دانلود نمایید.

تیم متخصص و جوان پویا پنجره با انگیزه ای مضاعف یک به یک قله های افتخار را فتح و به دنبال گسترش بازارهای داخلی و صادراتی خود در صنعت ساختمان است. از این رو دست همکاران و علاقمندان به این صنعت را به گرمی میفشاریم و آمادگی خود را جهت بررسی موارد همکاری اعلام میداریم.      

مدیران پویا پنجره

member
رئیس هیئت مدیره آقای محمودرضا نیلی
member
مدیرعامل آقای علیرضا نیلی
member
مدیر فروش آقای حمیدرضا نیلی

دانلود کاتالوگ کامل محصولات پویا پنجره

دانلود کاتالوگ

چارت سازمانی پویا پنجره

چارت

استخدام در پویا پنجره

پویا پنجره در عناوین شغلی ذیل استخدام مینماید:

  • پرسنل نیمه ماهر جهت کارگاه تولید
  • پرسنل ماهر جهت کارگاه تولید
  • کارشناس فروش تلفنی
job min

همکاری با پویا پنجره

hamkari

پویا پنجره از تمامی فعالین در صنعت ساختمان دعوت به همکاری مینماید. در هر زمینه ای از صنعت ساختمان فعالیت دارید پویا پنجره دست شما را برای همکاری به گرمی میفشارد. فرم زیر را تکمیل نموده تا با شما تماس بگیریم.

آدرس: سه راه تهرانپارس، خیابان دماوند، بالاتر از خیابان اتحاد، لاین کندرو، پلاک 90

ایمیل:    info@pooyapan.com

تلفن:     77147071-021 الی 4

نمایندگی و شعبه پویا پنجره

پویا پنجره در راستای گسترش بازار خود اقدام به واگذاری شعبه و نمایندگی توزیع پروفیل UPVC مینماید. جهت اطلاع از شرایط با ما تماس بگیرید.

همکاری با پویا پنجره

پویا پنجره از تمامی فعالین در صنعت ساختمان دعوت به همکاری مینماید. در هر زمینه ای از صنعت ساختمان فعالیت دارید پویا پنجره دست شما را برای همکاری به گرمی میفشارد. فرم زیر را تکمیل نموده تا با شما تماس بگیریم.

c290e922fe44496db68a5272a450cb4a